Balie akrylowe ogrodowe przeznaczone są dla wymagających użytkowników, który cenią sobie nie tylko komfort i wygodę, ale także wyjątkową estetykę. Nasze balie ogrodowe z jacuzzi doskonale sprawdzają się nie tylko na prywatnych posesjach, ale także w ekskluzywnych klubach wellness. Jako producent balii ogrodowych z akrylu zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Balie ogrodowe z wkładem akrylowym — co to takiego?

Balie ogrodowe akrylowe z zewnątrz przypominają klasyczne modele, jednak wewnątrz posiadają specjalny wkład wykonany z grubego akrylu. Dzięki niemu przyjemna kąpiel w balii ogrodowej może dostarczyć jeszcze więcej wrażeń, ponieważ możemy wyposażyć taki wkład w masaż wodny Hydro Spa System.

Wkład akrylowy do balii ogrodowej ułatwia utrzymanie jej w czystości. Jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Jeśli poszukujesz balii ogrodowej premium, balie ogrodowe z jacuzzi od Plener Spa spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Balie z wkładem akrylowym klasy premium

Nasze BALIE AKRYLOWE klasy PREMIUM charakteryzują się najwyższą jakością, estetyką i funkcjonalnością. Szeroki wybór materiałów oraz kolorystyki pozwoli każdemu dopasować balię akrylową do swojego ogrodu, a ogrzewanie piecem na drewno pozwoli ekonomicznie nagrzać wodę w znacznie krótszym czasie niż grzałką elektryczną. Nasze balie akrylowe bardzo długo utrzymują temperaturę przez standardowe zastosowanie pokryw termicznych oraz ocieplenie wkładów pianą PUR.

Balie akrylowe do relaksującej kąpieli

Wkład wewnętrzny do balii ogrodowej może być zintegrowany z systemem masażu wodnego, składającego się nawet z 24 wodnych dysz z regulacją mocy. Możemy także zamontować w nim dysze do masażu powietrznego. System te, sterowane za pomocą wygodnego panelu zamieniają balie akrylowe w jacuzzi ogrodowe, z którego dosłownie nie chce się wychodzić.

Taka balia akrylowa może być nie tylko ekskluzywnym elementem wyposażenia Twojego ogrodu, ale dostarczyć Ci także prozdrowotnych korzyści. Przyjemna kąpiel w balii ogrodowej rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym lub długim dniu pracy i doskonale obniża poziom stresu. Hydromasaż stymuluje krążenie krwi w organizmie, a kąpiel w gorącej wodzie z bąbelkami może zmniejszyć bóle stawów, pleców oraz pomóc nawet w reumatyzmie.

Balie akrylowe z piecem zewnętrznym czy zintegrowanym?

Jeśli zastanawiasz się, jaką kupić balię akrylową, pamiętaj, że balie z piecem zintegrowanym są bardziej kompaktowe i wymagaj mniej miejsca do instalacji. Piec elektryczny do balii ogrodowej umożliwia stosunkowo szybkie uzyskanie optymalnej temperatury wody w balii akrylowej i co ważne: stałe jej utrzymanie. Natomiast wysokiej jakości balie ogrodowe z zewnętrznym piecem na drewno można ustawiać również w miejscach pozbawionych możliwości podłączenia zasilania.

Balie ogrodowe z hydromasażem to jacuzzi ogrodowe?

Budowa balii ogrodowej z wkładem akrylowym faktycznie zbliża tradycyjne, fińskie balie ogrodowe do jacuzzi z piecem. Kwadratowa balia akrylowa, wyposażona w hydromasaż, świetnie sprawdza się zarówno w przydomowym ogródku, jak i obiekcie wypoczynkowym czy w salonie wellness.

Balie ogrodowe seria akrylowa — zalety

Balia akrylowa zauważalnie podnosi wartość nieruchomości i może przyciągnąć nowych gości. Komfortowe balie ogrodowe często grają główne role podczas garden party, a wkład akrylowy do balii ogrodowej łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu nawet intensywnie użytkowany, wygląda niezmiennie atrakcyjnie. Liczne możliwości personalizacji akrylowych balii ogrodowych umożliwiają dopasowanie ich do wyjątkowych oczekiwań klientów.

Balie ogrodowe z jacuzzi — kto będzie z nich zadowolony?

Balie ogrodowe seria akrylowa to produkty dla wymagającego użytkownika, których oczekuje wyjątkowej jakości i funkcjonalności balii z jacuzzi. Produkujemy je z najlepszych materiałów i wyposażamy w dedykowane systemy oraz rozwiązania techniczne. Dzięki temu nasze balie ogrodowe z hydromasażem, przypominające połączenie sauny jacuzzi zachwycają swoim designem i komfortem użytkowania. I co niemniej ważne, przez wiele lat działają bezawaryjnie.

Jak produkowane są nasze wkłady akrylowe do balii?

Wkłady akrylowe produkowane są z jednego elementu tworzywa podgrzanego i wytłoczonego próżniowo. Mamy tu wkład z czystego tworzywa o jednorodnym kolorze i strukturze, który odporny jest na promienie UV (nie blaknie), sole, chlor oraz jest antybakteryjny.  Jest przyjemny w dotyku, łatwy w utrzymaniu a do tego wygląda elegancko i luksusowo. Wkłady są dostępne w kolorystyce gładkiej oraz metalicznej o strukturze marmuru. W związku z tym, iż akryl odporny jest na sole, balie z tym wkładem przy zastosowaniu pieca ze stali S316 nadają się do urządzania leczniczych kąpieli solankowych.

 

 

Dostępne tylko w Plener SPA!

Balie akrylowe

Skontaktuj się z nami!

Chcesz złożyć zamówienie? Napisz!

Formularz kontaktowy

Złóż zamówienie