Domki do apiterapii umożliwiają czerpanie z korzyści, których dostarcza uloterapia, czyli bezpieczne obcowanie z pszczołami. Szum pszczół w połączeniu ze słodkim zapachem miodu oraz inhalacją powietrzem pszczelim daje bardzo dobre efekty w leczeniu i profilaktyce wielu chorób. Sprawdź api domki w naszej ofercie.

Domek apiterapeutyczny to niewielka budowla, w której możemy odbyć seanse apiterapii. Wewnątrz znajdziemy wygodne miejsca leżące dla dwóch osób. Pod nimi, zabezpieczone wytrzymała siatką, znajdują się przestrzenie dla pszczół. Taka konstrukcja umożliwia apiterapię inhalacyjną o kompleksowym działaniu, zwaną również oczyszczaniem powietrzem pszczelim.

Ile kosztuje domek do apiterapii?

Cena domku do apiterapii zależy od jego wielkości i wykończenia. W naszej ofercie najtańszy model domku kosztuje około 15 tysięcy złotych. Sprawdź domki apiterapii dostępne w naszej ofercie i odkryj lecznicze zastosowania uloterapii dla Ciebie, Twoich najbliższych lub Twoich gości.

Na co jest apiterapia?

Jeżeli myślisz „pszczoły apiterapia” jesteś na najlepszej drodze do poznania zalet inhalacji pszczelim powietrzem. Domek do apiterapii wspomaga profilaktykę wielu chorób. Wykorzystuje się w niej produkty pszczele (przede wszystkim miód, a niekiedy także jad pszczeli).

Na co pomaga uloterapia?

Uloterapia jest jedną z gałęzi apiterapii, której kluczowym elementem jest właśnie domek apiterapeutyczny. Bzyczenie pszczoły, które słychać w jego wnętrzu, to nie jedyne zalety. Powietrze z ula ma bowiem lecznice właściwości. Zastosowania uloterapii nie przestają zaskakiwać. Inhalacje powietrzem pszczelim pomagają na:

  • choroby reumatyczne,
  • zapalenie nerwów,
  • choroby układu nerwowego.

Uloterapia w api domku to również skuteczna metoda leczenia chorób zwyrodnieniowych oraz bezsenności. Z pszczelej kuracji warto korzystać regularnie, chociaż apiterapia inhalacyjna wciąż nie jest powszechnie dostępna. Co ważne nie są znane przeciwskazania do pszczelej kuracji w api domku, a z jej leczniczego wpływu na ludzki organizm korzystać mogą nawet dzieci (pod opieką dorosłych).

Co to jest domek pszczelarza?

Domek pszczelarza to potoczna nazwa na domki apiterapii. Znajdziemy je na terenach pasiek oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie. W przeciwieństwie do leczenia jadem pszczelim, korzystanie z uloterapii jest bezbolesne, a seanse apiterapii doskonale rozluźniają i koją. Z uloterapii korzystać można nawet 2 – 3 razy w tygodniu.

Jeśli jesteś pszczelarzem, kup domek do apiterapii cena w PlenerSPA jest tak atrakcyjna, że koszty szybko się zwrócą. Wystarczy, że użyjesz magicznego hasła Pszczoły Apiterapia Promocje, a chętnych na seanse apiterapii nie zabraknie. 

Domki do apiterapii

wypełnij formularz!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz złożyć zamówienie? Napisz!

Formularz kontaktowy

Złóż zamówienie