Drewniane balie ogrodowe stają się coraz bardziej popularne. Trudno się temu dziwić, ponieważ drewniana bania ogrodowa nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale również zapewnia komfort i relaks, a regularne kąpiele w niej wpływają korzystnie na cały organizm. Jeśli rozważasz zakup balii ogrodowej wykonanej z jakościowego drewna, poznaj naszą ofertę, która obejmuje modele dopasowane zarówno do Twoich oczekiwań, jak i budżetu.

Balie drewniane w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy balie drewniane o różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz taką, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zimna balia jednoosobowa to świetny wybór, kiedy chcesz szybko schłodzić swoje ciało np. po wyjściu z sauny lub podczas upałów. Umożliwia również morsowanie. Jej większy model pomieści dwie osoby. Oba wyposażone są w schodki, drewnianą pokrywę balii ogrodowej i wewnętrzną ławeczkę, a ich powierzchnia zewnętrzna została poddana impregnacji.

Oferujemy również lepiej wyposażoną zimną balię drewnianą 100 cm z drewna świerku o grubości 44 mm z dodatkowymi, ozdobnymi rantami oraz obejmami ze stali nierdzewnej.

Balia opalana drewnem posiada średnicę 180 cm, co umożliwia relaksująca kąpiel 4 – 6 osobom. W zestawie znajduje się piec wewnętrzny, a za dopłatą dostępny jest zewnętrzny piec drewniany.

Największa w naszej ofercie balia drewniana ogrodowa przeznaczona jest dla 6 – 8 osób. Dodatkowo posiada ozdobne ranty i uchwyt na napoje. Ta balia z piecem na drewno dostępna jest również w wersji do samodzielnego montażu.

Jak wybrać balię drewnianą?

Jako producent drewnianych balii oferujemy modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Jak wybrać balię drewnianą, z której będziesz zadowolony? Skorzystaj z poniższego miniporadnika:

  1. Określ jak często i ile osób jednocześnie będzie korzystało z balii. Dla sporadycznych kąpieli lub schłodzenia ciała wystarczy kompaktowa zimna balia.
  2. Odpowiedz na pytanie, czy z balii chcesz korzystać także do gorących kąpieli? Jeśli tak, wybieraj spośród drewnianych balii zimowych.
  3. Zastanów się, gdzie umieszczony ma być piec do ogrzewania balii. Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko poparzeń, wybierz model z zewnętrznym piecem.
  4. Wybierz rodzaj pieca: opalany drewnem, elektryczny lub gazowy. Pierwszy jest najbardziej uniwersalny, ale to piec elektryczny do balii zapewnia największy komfort użytkowania.

Dlaczego balia z drewna to dobry wybór?

Działanie drewnianej balii ogrodowej zależy przede wszystkim od temperatury wody. Chłodne kąpiele orzeźwiają i mogą hartować organizm. Gorące zapewniają relaks i wzmacniają organizm (szczególnie zimą). Drewniana balia z piecem na drewno może stanąć w każdym miejscu, przy czym balia z piecem zewnętrznym wymagać będzie nieco więcej przestrzeni.

Balie kąpielowe ogrodowe mogą być wykorzystywane także do hydroterapii, w której wykorzystuje się właściwości wody do leczenia dolegliwości takich, jak bóle mięśni, stawów, czy kręgosłupa. Drewniane fińskie balie zapewniają świetną rozrywkę i urozmaicają życie towarzyskie. Wszystkie te cechy balii ogrodowej podnoszą estetykę ogrodu i zwiększają wartość Twojej nieruchomości.

Użytkowanie drewnianych balii przynosi więc wiele korzyści. To dobry wybór, jeśli cenisz sobie tradycyjne rozwiązania i materiały, a przy tym nie chcesz nadwyrężać budżetu. Nasze najwyższej jakości balie drewniane prosto od producenta z pewnością spełnią oczekiwania Twoje i Twoich gości.

Z czego wykonane są nasze drewniane balie?

Nowoczesne balie drewniane produkujemy z sezonowanego drewna świerkowego. Oferujemy także balie z thermowood, czyli drewna poddanemu wielogodzinnym zabiegom termicznym, które polepszają jego właściwości termiczne oraz zwiększają odporność na warunki zewnętrzne.

Wyposażenie balii ogrodowych wykonujemy również z drewna oraz materiałów odpornych na kontakt z wodą, czyli głównie ze stali nierdzewnej. Wszystkie modele bali drewnianych sprzedajemy w komplecie z pokrywami i możemy dodatkowo zaimpregnować ich zewnętrze powierzchnie.

Balie drewniane

Skontaktuj się z nami!

Chcesz złożyć zamówienie? Napisz!

Formularz kontaktowy

Złóż zamówienie