Najlepsze sauny ogrodowe to solidne konstrukcje, dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Przyjrzyj się saunom ogrodowym firmy PlenerSPA, która oferuje sauny suche, które zamontujesz nawet w niewielkim ogrodzie. Kup trwała saunę, w której będzie można wygodnie regulować temperaturę, zamieniając ją w prawdziwą sauna relaxroom. Sprawdź nasz cennik saun, modele ekskluzywne oraz w niskiej cenie i zwróć uwagę, jak perfekcyjnie wykonane są nasze sauny fińskie ogrodowe.

Sauna ogrodowa do domowego spa

Sauna ogrodowa zewnętrzna to miejsce relaksu i regeneracji, w którym poprawisz nie tylko swoją kondycję, ale również samopoczucie. Aby w pełni wykorzystać ten potencjał, sprawdź naszą ofertę saun ogrodowych, przygotowaną w taki sposób, by zaspokoić oczekiwania wszystkich Klientów.

Sauna ogrodowa drewniana idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnym ogrodem, jak i bardziej tradycyjnymi aranżacjami. Niezależnie do tego, czy wybierzesz domek saunowy, saunę ogrodową beczka czy inny model z naszej oferty, otrzymasz wysokiej jakości, trwałą saunę, która wzbogaci Twoje ogrodowe spa. Sprawdź szeroki wybór saun zewnętrznych PlenerSPA.

Rodzaje saun w ofercie PlenerSpa

Wszystkie sauny zewnętrzne w naszej ofercie dostępne są na zamówienie. Do ich budowy wykorzystaliśmy naturalne materiały, takie, jak certyfikowane drewno sosnowe, drewno świerk, w niektórych modelach dolna ławka, górna ławka lub podłoga wykonane są z drewna Abachi. Dostępne są również dodatki z drewna olchowego i doposażenie saun. Oferujemy również dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu nasze nowoczesne sauny spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Poznaj wszystkie sauny przydomowe w ofercie PlenerSPA.

Sauna Beczka

Sauna zewnętrzna Beczka dzięki kompaktowym rozmiarom (200 x 200 x 200 cm) zmieści się w każdym ogrodzie. Jeżeli marzysz o posiadaniu własnej sauny ogrodowej jest to najtańszy model w naszej ofercie. Dzięki bogatym opcjom personalizacji, dostępnych za dopłatą, ta sauna ogrodowa Beczka może posiadać takie samo wyposażenie, jak o wiele droższe, najlepsze sauny ogrodowe. Z dopłatą dostępna jest jako sauna z piecem (na drewno lub elektrycznym).

Sauna z piecem Chata

To przykład drewnianej sauny z piecem opalanym drewnem, dwufunkcyjnym (do zastosowania również w saunie mokrej) lub elektrycznym. Ta ogrodowa sauna – chata do domowego spa wykonana jest w przeważającej części z drewna świerkowego, a rozbudowane opcje konstrukcyjne umożliwiają dopasowanie jej funkcjonalności do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Sauna lux Madera

Sauna z przedsionkiem Madera to ekskluzywna sauna do domowego spa, która zapewni uzdrowienie i detoksykacje nawet 4 osobom. Kształtem przypomina domki saunowe, ale należy pamiętać, że jest to nowoczesna elektryczna sauna zewnętrzna, która idealnie komponuje się ze zdecydowaną większością aranżacji ogrodów. Sauna zamontowana jest na platformie, umożliwiającej jej bezpieczny transport.

Sauna Doble — sauna z prysznicem lub przedsionkiem

Doble to wyjątkowej jakości sauna ogrodowa drewniana z bogatym wyposażeniem, do którego zaliczamy między innymi podświetlaną ścianę z soli himalajskiej, elektryczny piec Harvia 9 kW oraz podświetlenie LED i wygodne drzwi z brązowego szkła. Najwyższej jakości sauny Doble stanowią idealne wyposażenie domowego spa, zapewniając Ci regenerację i błogi relaks. Sauna Doble z przedsionkiem i prysznicem, nie tylko świetnie będzie służyć Tobie i gościom, ale przy okazji zwiększy wartość Twojej nieruchomości.

Sauna Iglo — sauna ogrodowa Lux

Sauna ogrodowa Iglo to przykład większej, nowoczesnej sauny przydomowej z drewna świerkowego. Nowoczesne suche sauny z reguły posiadają prosty kształt, ale ta sauna drewniana posiada zakrzywiony dach, co nadaje jej nieco baśniowy charakter. W tym modelu drzwi zamykane są na magnes a ogrzewaniem może być zarówno piec na drewno, jak i elektryczny (oba dostępne za dopłatą).

Sauna ogrodowa Stodoła

Sauna stodoła, to model najbardziej przypominający klasyczny domek saunowy. Wzornictwo przywodzi na myśl popularne dziś projekty domków jednorodzinnych. Wybierając saunę ogrodową wielu Klientom zależy na możliwości personalizacji zamówienia, dlatego ta sauna zewnętrzna drewniana może być wyposażona w różnego rodzaju piece, opcjonalne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne i inne wyposażenie saun ogrodowych.

Kostka — sauna ogrodowa do domowego spa

Sauna kostka wymiarami przypomina saunę zewnętrzną beczka, ale jej zewnętrzny kształt jest bardziej regularny, co może ułatwić umiejscowienie w niewielkim ogrodzie. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena, co będzie świetnym rozwiązaniem, dla osób szukających czegoś w mniejszym budżecie.

Salsa – sauna ogrodowa lux

Nowoczesna sauna z panelem solnym Salsa to produkt premium, który zawiera wszystko, co sauny ogrodowe powinny oferować użytkownikom. Zaletą modelu Salsa jest przede wszystkim ekskluzywny wygląd zewnętrzny oraz perfekcyjne wykończenie wnętrza. Ta sauna zewnętrzna drewniana wyposażona jest w podświetlaną ścianę z soli himalajskiej, która oczyszcza Twoje ciało z toksyn i przyspiesza jego regenerację w ogrodowym spa.

Korzyści z zakupu sauny ogrodowej

Sauna ogrodowa zewnętrzna zapewni Ci wiele korzyści. W trakcie użytkowania saun ogrodowych nasi Klienci zauważają poprawę zdrowia i samopoczucia, a także zwiększenie odporności na choroby sezonowe. Wysokiej jakości sauny zewnętrzne PlenerSpa znacząco zwiększają wartość Twojej nieruchomości.

Wyposażenie saun ogrodowych możesz dopasować to swoich preferencji i oczekiwań, ab stworzyć miejsce, w którym miło spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi. Zakup sauny ogrodowej jest także doskonałym pomysłem na estetyczny i funkcjonalny dodatek do ogrodu. Sauny zewnętrzne opalane drewnem zapewniają Ci niezależność od sieci elektrycznej, dlatego możesz umieścić je np. obok domku w górach.

Nowoczesne sauny ogrodowe PlenerSPA są również dobrą lokatą kapitału, ponieważ z roku na rok coraz więcej Polaków odkrywa zalety regularnego saunowania, a domki saunowe stają się coraz bardziej popularne. W PlenerSPA wierzymy, że taka forma relaksu powinna być dostępna dla każdego, dlatego najtańszy model – Beczka kosztuje niespełna 12 000 zł.

Sauny ogrodowe — odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze pytania, dotyczące nowoczesnych zewnętrznych saun w naszej ofercie. Sprawdź je, jeśli interesuje Cię zamówienie sauny ogrodowej lub chcesz dowiedzieć się, jakie modele spełnią Twoje oczekiwania.

Jak obliczyć moc pieca do sauny ogrodowej?

W celu obliczenia mocy pieca trzeba uwzględnić kilka czynników takich jak objętość sauny czy rodzaj izolacji termicznej. Na szczęście nie musisz robić tego samodzielnie ponieważ wyposażamy nasze modele saun zewnętrznych w piece o odpowiednich parametrach. Dzięki temu nasze sauny fińskie zapewniają Ci nie tylko komfort, ale również rozsądne koszty eksploatacji.

Czy w saunie ogrodowej można regulować temperaturę?

Oczywiście, sauny ogrodowe oferują możliwość dopasowania temperatury do preferencji użytkowników dzięki wykorzystaniu regulatorów mocy pieców elektrycznych. Najszybszym sposobem obniżenia temperatury jest otworzenie drzwi do sauny.

Czym wyróżnia się najlepsza sauna do ogrodu?

Sauna do domowego spa powinna być przede wszystkim solidnie wykonana i spełniać oczekiwania Klienta. Dlatego nasz cennik saun ogrodowych zawiera także liczne akcesoria do saunowania. Dla niektórych Klientów sauny zewnętrzne opalane drewnem są kłopotliwe w użytkowaniu, dlatego oferujemy wersje z piecami elektrycznymi. Wszystkie rodzaje saun ogrodowych w naszej ofercie dopracowane są w najmniejszych szczegółach, a szeroki wybór saun zewnętrznych PlenerSPA ułatwia znalezienie modelu, z którego będziesz zadowolony.

Czy sauna zewnętrzna jest lepsza niż wewnętrzna?

Ogrodowa Beczka elektryczna oraz inne typy sauny zewnętrznych są o wiele łatwiejsze w montażu, niż wersje wykonywane wewnątrz pomieszczeń. Poza tym modele saun zewnętrznych dodatkowo przyozdabiają ogród i można korzystać z nich również podczas spotkań na świeżym powietrzu praktycznie w każdej porze roku. Dlatego właśnie sauny ogrodowe oferują naszym zdaniem większą wygodę użytkowania. 

Sauny ogrodowe